Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekunka w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekunka w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekunka w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekunka na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekunka otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Kujawsko-pomorskie, a na trzecim - łódzkie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekunka

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekunka jest najlepiej opłacanym w łódzkie.Średnia pensja jest 7000 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Opiekunka w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 22.10.2016, z zawodu Opiekunka Polska otwarcie 118 ofert pracy. Do 41.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 2 000 zł. 22.9% ogłoszeń z pensją 4 000 - 6 000 zł i 14.4% z pensją 2 000 - 4 000 zł

Poziom wynagrodzenia: Opiekunka w dużych miastach Polska

Zawód Opiekunka jest bardzo wypłacane w Białystok .Poziom płac jest 1000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekun Osób Starszych. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Pomoc Domowa z pensją 2000 zł, a trzeci - Niania z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.