Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekunka w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekunka w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekunka w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekunka na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekunka otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Podlaskie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekunka

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekunka jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 8750 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Lubuskie.

Liczba ofert zawodu Opiekunka w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Opiekunka Polska otwarcie 170 ofert pracy. Do 85.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 8 800+ zł. 10% ogłoszeń z pensją 6 400 - 7 600 zł i 4.7% z pensją 4 000 - 5 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekun Osób Starszych. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4833 zł. Na drugim miejscu - Pomoc Domowa z pensją 2333 zł, a trzeci - Niania z pensją 1000 zł.

Podobne oferty pracy

Opiekunka Niezdefiniowane
Agencja Concordia, Londyn, Zagranica
Opiekunka od 5000 zł brutto/msc
PG Paper Company, Kilmacolm, Zagranica
Opiekunka
FRIGGA, pomorskie
Opiekunka
Wanda,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.