Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekun Osób Starszych w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekun Osób Starszych w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekun Osób Starszych w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekun Osób Starszych na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekun Osób Starszych otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Lubuskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekun Osób Starszych

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekun Osób Starszych jest najlepiej opłacanym w Podlaskie.Średnia pensja jest 10000 zł. Poniżej znajdują się Pomorskie i Dolnoslaskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekunka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Pomoc Domowa z pensją 3000 zł, a trzeci - Niania z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.