Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekun Osób Starszych w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekun Osób Starszych w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekun Osób Starszych w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekun Osób Starszych na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekun Osób Starszych otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Kujawsko-pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekun Osób Starszych

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekun Osób Starszych jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Opiekun Osób Starszych w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.07.2017, z zawodu Opiekun Osób Starszych Polska otwarcie 21 ofert pracy. Do 76.2% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 19% ogłoszeń z pensją 8 400+ zł i 4.8% z pensją 2 000 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekunka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4500 zł. Na drugim miejscu - Pomoc Domowa z pensją 2000 zł, a trzeci - Niania z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.