Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa w Polska

Średni poziom płac w branży Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa

Według statystyk z naszej strony internetowej, Dolnoslaskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa, który jest 8333 zł. Następnie Opolskie i Śląskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 18.10.2017, przemysłu w Opieka Os Starszych / Nianie / Pomoc Domowa w Polska otwartych ofert pracy 20. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 300 - 2 200 zł. 35% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 100 - 6 000 zł i 10% z pensją 2 200 - 4 100 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.