Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Spedytor Krajowy w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Spedytor Krajowy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Spedytor Krajowy w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Spedytor Krajowy na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Spedytor Krajowy otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Spedytor Krajowy

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Spedytor Krajowy otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Spedytor Krajowy w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Spedytor Krajowy Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 500 - 5 500 zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 500 - 3 500 zł i 0% z pensją 3 500 - 4 500 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Międzynarodowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5667 zł. Na drugim miejscu - Logistyka z pensją 5000 zł, a trzeci - Kierowca z pensją 4333 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.