Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Spedytor w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Spedytor w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Spedytor w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Spedytor na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Spedytor otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Spedytor

Według statystyk naszej strony, zawód Spedytor jest najlepiej opłacanym w Lubuskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Podlaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Spedytor w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.01.2017, z zawodu Spedytor Polska otwarcie 7 ofert pracy. Do 71.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 600 - 3 200 zł. 14.3% ogłoszeń z pensją 3 800 - 4 400 zł i 14.3% z pensją 4 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Międzynarodowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 6667 zł. Na drugim miejscu - Logistyka z pensją 5000 zł, a trzeci - Spedytor Krajowy z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Spedytor Niezdefiniowane
KS Personal Service, Olsztyn,Warmińsko-mazurskie
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
FallWork, Polska
Spedytor
Talent Partners, Katowice,śląskie
SPEDYTOR
Fiege Sp. z o.o. , Gdańsk

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.