Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Spedycji w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Spedycji w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Spedycji w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Spedycji na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Spedycji otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Spedycji

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Ds Spedycji jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 1527 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Ds Spedycji w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Specjalista Ds Spedycji Polska otwarcie 4 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 1 200 zł. 50% ogłoszeń z pensją 4 800+ zł i 0% z pensją 1 200 - 2 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Międzynarodowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 6667 zł. Na drugim miejscu - Logistyka z pensją 5000 zł, a trzeci - Spedytor Krajowy z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.