Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Magazynier w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Magazynier w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Magazynier w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Magazynier na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Magazynier otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Magazynier

Według statystyk naszej strony, zawód Magazynier jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 2042 zł. Poniżej znajdują się Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie.

Liczba ofert zawodu Magazynier w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Magazynier Polska otwarcie 81 ofert pracy. Do 35.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 000 zł. 32.1% ogłoszeń z pensją 0 - 1 000 zł i 22.2% z pensją 2 000 - 3 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Międzynarodowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5667 zł. Na drugim miejscu - Logistyka z pensją 5000 zł, a trzeci - Spedytor Krajowy z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Magazynier Niezdefiniowane
Auchan E- Commerce Polska Sp zo.o., Piaseczno,Mazowieckie
Magazynier
RTV Euro AGD, Bolesławiec
Magazynier 13.10 PLN
Grupa Progres, Luboń,wielkopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.