Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kurier w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kurier w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kurier w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kurier na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kurier otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kurier

Według statystyk naszej strony, zawód Kurier jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 3250 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i łódzkie.

Liczba ofert zawodu Kurier w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Kurier Polska otwarcie 26 ofert pracy. Do 42.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 300 zł. 30.8% ogłoszeń z pensją 2 300 - 3 600 zł i 15.4% z pensją 6 200+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Supply Chain Manager. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 216000 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Ds Spedycji z pensją 6000 zł, a trzeci - Logistyka z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Kurier od 1000 zł brutto/msc
Egeris Sp. z o.o., Szczecin, Zachodniopomorskie
Kurier
Diagnostyka Sp. z o.o., Gdynia
Kurier
Diagnostyka Sp. z o.o., Gdynia, pomorskie
Kurier
Forposta S.A.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.