Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kurier w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kurier w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kurier w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kurier na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kurier otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - łódzkie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kurier

Według statystyk naszej strony, zawód Kurier jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Lubuskie.

Liczba ofert zawodu Kurier w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Kurier Polska otwarcie 5 ofert pracy. Do 40% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 300 zł. 20% ogłoszeń z pensją 2 300 - 3 600 zł i 20% z pensją 4 900 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Logistyka z pensją 5000 zł, a trzeci - Spedytor Krajowy z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Kurier od 1000 zł brutto/msc
Egeris Sp. z o.o., Szczecin,Zachodniopomorskie
Kurier
DPD Polska, Bielsko-Biała,śląskie
KURIER
Ideal Group Sp. z o.o. , Kassel
Kurier
InPost S.A., Jelenia Góra

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.