Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w Polska

Średni poziom płac w branży Transport / Logistyka / Spedycja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Dolnoslaskie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Transport / Logistyka / Spedycja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Transport / Logistyka / Spedycja, który jest 7000 zł. Następnie Warmińsko-mazurskie i Zachodniopomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.03.2017, przemysłu w Transport / Logistyka / Spedycja w Polska otwartych ofert pracy 209. Dla 33% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 2 800 zł. 32.5% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 800 - 4 600 zł i 14.8% z pensją 6 400 - 8 200 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.