Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w Polska

Średni poziom płac w branży Transport / Logistyka / Spedycja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Transport / Logistyka / Spedycja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Transport / Logistyka / Spedycja, który jest 7750 zł. Następnie Lubelskie i Mazowieckie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 25.07.2017, przemysłu w Transport / Logistyka / Spedycja w Polska otwartych ofert pracy 243. Dla 46.9% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 200 - 2 200 zł. 29.2% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 200 - 4 200 zł i 9.9% z pensją 6 200 - 8 200 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.