Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Księgowa  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Księgowa  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Księgowa  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Księgowa  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Księgowa  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Księgowa 

Według statystyk naszej strony, zawód Księgowa  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 6000 zł. Poniżej znajdują się łódzkie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Księgowa  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Księgowa  Polska otwarcie 39 ofert pracy. Do 53.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 000 - 4 000 zł. 23.1% ogłoszeń z pensją 0 - 2 000 zł i 12.8% z pensją 8 000+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pracownik Dzialu Ksiegowego. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Accountant  z pensją 4000 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Księgowa Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., Warszawa,Mazowieckie
Księgowa / Księgowy
Klient Progresso, Wrocław,dolnośląskie
KSIĘGOWA
ABC Data S.A., Warszawa
Księgowa
LeasingTeam, Warszawa,mazowieckie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.