Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Fakturzysta  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Fakturzysta  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Fakturzysta  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Fakturzysta  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Fakturzysta  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Fakturzysta 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Fakturzysta  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Fakturzysta  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Fakturzysta  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pracownik Dzialu Ksiegowego. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Accountant  z pensją 4000 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.