Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Księgowości w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Księgowości w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Księgowości w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Księgowości na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Księgowości otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Księgowości

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Księgowości jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Księgowości w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Specjalista Księgowości Polska otwarcie 7 ofert pracy. Do 71.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 600+ zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 1 800 - 2 200 zł i 0% z pensją 1 000 - 1 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pracownik Dzialu Ksiegowego. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Accountant  z pensją 4000 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy  z pensją 4000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.