Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Księgowość / Audyt / Podatki w Polska

Średni poziom płac w branży Księgowość / Audyt / Podatki w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Księgowość / Audyt / Podatki z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Księgowość / Audyt / Podatki odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Księgowość / Audyt / Podatki

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Księgowość / Audyt / Podatki, który jest 20000 zł. Następnie Mazowieckie i Opolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Księgowość / Audyt / Podatki w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Księgowość / Audyt / Podatki w Polska otwartych ofert pracy 48. Dla 43.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 2 000 zł. 35.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 000 - 4 000 zł i 8.3% z pensją 4 000 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.