Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Team Leader  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Team Leader  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Team Leader  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Team Leader  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Team Leader  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Team Leader 

Według statystyk naszej strony, zawód Team Leader  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Kujawsko-pomorskie i Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Team Leader  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2017, z zawodu Team Leader  Polska otwarcie 18 ofert pracy. Do 94.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 28 800 zł. 5.6% ogłoszeń z pensją 115 200+ zł i 0% z pensją 28 800 - 57 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Manager . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Regionalny Kierownik Sprzedaży  z pensją 5000 zł, a trzeci - Kierownik z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

TEAM LEADER Niezdefiniowane
Eurokadra S.A., Bieruń Stary, Śląskie
Team Leader HR – Sourcing
SMART-HR, Gdańsk, pomorskie
Team Leader
ManpowerGroup Sp. z o.o.,
Team Leader
Eurowork , Waddinxveen

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.