Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Manager  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Manager  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Manager  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Manager  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Manager  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Manager 

Według statystyk naszej strony, zawód Manager  jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 7500 zł. Poniżej znajdują się Kujawsko-pomorskie i Warmińsko-mazurskie.

Liczba ofert zawodu Manager  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.01.2017, z zawodu Manager  Polska otwarcie 49 ofert pracy. Do 49% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 4 600 zł. 22.4% ogłoszeń z pensją 4 600 - 6 400 zł i 14.3% z pensją 6 400 - 8 200 zł

Poziom wynagrodzenia: Manager  w dużych miastach Polska

Zawód Manager  jest bardzo wypłacane w Warszawie.Poziom płac jest 5000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Prezes Zarządu . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Dyrektor  z pensją 9167 zł, a trzeci - Regionalny Kierownik Sprzedaży  z pensją 5167 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.