Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierownik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierownik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierownik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierownik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kierownik otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kierownik

Według statystyk naszej strony, zawód Kierownik jest najlepiej opłacanym w Podkarpackie.Średnia pensja jest 12504 zł. Poniżej znajdują się Świętokrzyskie i Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Kierownik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2016, z zawodu Kierownik Polska otwarcie 78 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 900 - 6 200 zł. 24.4% ogłoszeń z pensją 2 300 - 3 600 zł i 15.4% z pensją 3 600 - 4 900 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Dyrektor . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 12000 zł. Na drugim miejscu - Regionalny Kierownik Sprzedaży  z pensją 5250 zł, a trzeci - Manager  z pensją 4500 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.