Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Business Development Manager  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Business Development Manager  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Business Development Manager  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Business Development Manager  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Business Development Manager  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Business Development Manager 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Business Development Manager  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Liczba ofert zawodu Business Development Manager  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Business Development Manager  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 700 - 3 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 500 - 2 100 zł i 0% z pensją 2 100 - 2 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Prezes Zarządu . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Team Leader  z pensją 6667 zł, a trzeci - Regionalny Kierownik Sprzedaży  z pensją 5500 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.