Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Web Developer  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Web Developer  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Web Developer  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Web Developer  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Web Developer  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Web Developer 

Według statystyk naszej strony, zawód Web Developer  jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Web Developer  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.05.2017, z zawodu Web Developer  Polska otwarcie 5 ofert pracy. Do 60% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 600+ zł. 40% ogłoszeń z pensją 3 800 - 4 200 zł i 0% z pensją 3 000 - 3 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 12500 zł. Na drugim miejscu - Programista IOS z pensją 7500 zł, a trzeci - Konsultant Sap  z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Web Developer
Nexio Management Sp. z o.o., Warszawa
Web Developer
Cpl Jobs,
Web Developer (Java, JavaScript)
TeamQuest Sp. z o.o., Poznań,wielkopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.