Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Sap  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Sap  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Sap  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Sap  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Sap  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Sap 

Według statystyk naszej strony, zawód Sap  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 8750 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Sap  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Sap  Polska otwarcie 5 ofert pracy. Do 40% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 000 - 8 000 zł. 20% ogłoszeń z pensją 0 - 2 000 zł i 20% z pensją 2 000 - 4 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 8250 zł. Na drugim miejscu - Grafik Komputerowy z pensją 8000 zł, a trzeci - Programista NET z pensją 7583 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.