Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Java Developer  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Java Developer  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Java Developer  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Java Developer  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Java Developer  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Java Developer 

Według statystyk naszej strony, zawód Java Developer  jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 8167 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Java Developer  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.10.2016, z zawodu Java Developer  Polska otwarcie 6 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 12 800 - 16 400 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 2 000 - 5 600 zł i 16.7% z pensją 16 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Grafik Komputerowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 8000 zł. Na drugim miejscu - Programista NET z pensją 7583 zł, a trzeci - Programista IOS z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Java Developer (mid/senior)
Synergia Konsulting, Zielona Góra,lubuskie
Java Developer
ASTEK Polska Sp. z o.o., Kraków
Java Developer
Citi , Warsaw

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.