Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Help Desk w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Help Desk w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Help Desk w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Help Desk na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Help Desk otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Help Desk

Według statystyk naszej strony, zawód Help Desk jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Help Desk w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.10.2017, z zawodu Help Desk Polska otwarcie 2 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 000 - 2 200 zł i 0% z pensją 2 200 - 2 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Specjalista It. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10500 zł. Na drugim miejscu - Analityk IT z pensją 10000 zł, a trzeci - Java Developer  z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Help Desk Niezdefiniowane
Britenet Sp. z o.o., okolice Poznania, Wielkopolskie
Help Desk IT od 3000 zł brutto/msc
ITC SA, Lublin, Lubelskie
Help Desk
HRO Personnel,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.