Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Programista w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Programista w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Programista w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Programista na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Programista otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Programista

Według statystyk naszej strony, zawód Programista jest najlepiej opłacanym w Opolskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Warmińsko-mazurskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Programista w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Programista Polska otwarcie 48 ofert pracy. Do 31.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 400 - 8 200 zł. 27.1% ogłoszeń z pensją 2 800 - 4 600 zł i 18.8% z pensją 4 600 - 6 400 zł

Poziom wynagrodzenia: Programista w dużych miastach Polska

Zawód Programista jest bardzo wypłacane w Warszawie.Poziom płac jest 5000 zł. Następnie przychodzi Katowice i Wrocław.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 11250 zł. Na drugim miejscu - Konsultant Sap  z pensją 7917 zł, a trzeci - Programista IOS z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.