Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Analiz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Analiz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Analiz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Analiz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Analiz otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Analiz

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Analiz otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Śląskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Analiz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.01.2017, z zawodu Specjalista Analiz Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 4 400 zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 000 - 2 800 zł i 0% z pensją 2 800 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Konsultant Sap  z pensją 7917 zł, a trzeci - Programista IOS z pensją 7500 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.