Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Engineer w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Engineer w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Engineer w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Engineer na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Engineer otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Engineer

Według statystyk naszej strony, zawód Engineer jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 8333 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Engineer w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Engineer Polska otwarcie 30 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 9 800 - 13 200 zł. 30% ogłoszeń z pensją 16 600+ zł i 20% z pensją 3 000 - 6 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Konstruktor, Projektant. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Product Manager z pensją 6250 zł, a trzeci - Tokarz / Frezer z pensją 6250 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.