Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Engineer w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Engineer w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Engineer w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Engineer na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Engineer otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Engineer

Według statystyk naszej strony, zawód Engineer jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 10000 zł. Poniżej znajdują się Wielkopolskie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Engineer w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Engineer Polska otwarcie 16 ofert pracy. Do 37.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 16 600+ zł. 37.5% ogłoszeń z pensją 9 800 - 13 200 zł i 18.8% z pensją 6 400 - 9 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Tokarz / Frezer. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 6667 zł. Na drugim miejscu - Product Manager z pensją 6250 zł, a trzeci - Kierownik Produkcji z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.