Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Technolog w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Technolog w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Technolog w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Technolog na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Technolog otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Technolog

Według statystyk naszej strony, zawód Technolog jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 5333 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Technolog w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Technolog Polska otwarcie 20 ofert pracy. Do 60% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 20% ogłoszeń z pensją 6 800 - 8 400 zł i 10% z pensją 2 000 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Engineer. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 9667 zł. Na drugim miejscu - Konstruktor, Projektant z pensją 7083 zł, a trzeci - Product Manager z pensją 6667 zł.

Podobne oferty pracy

TECHNOLOG od 2000 zł brutto/msc
ICE GROUP Sp. z o.o., Rybnik, Śląskie
Technolog
Wielton SA, Wieluń
Technolog
Federal Mogul Bimet S.A., Gdańsk
Technolog
Devire,
Technolog
HAYS Poland Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.