Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Monter w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Monter w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Monter w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Monter na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Monter otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Monter

Według statystyk naszej strony, zawód Monter jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Monter w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2016, z zawodu Monter Polska otwarcie 142 ofert pracy. Do 35.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 4 000 zł. 33.8% ogłoszeń z pensją 4 000 - 8 000 zł i 12% z pensją 12 000 - 16 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Engineer. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Tokarz / Frezer z pensją 6667 zł, a trzeci - Product Manager z pensją 6250 zł.

Podobne oferty pracy

Monter Do negocjacji
ManpowerGroup, okolice Czechowic - Dziedzic,Śląskie
Monter
FlexHR, Toruń
Monter
ManpowerGroup Sp. z o.o., Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.