Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Polska

Średni poziom płac w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubelskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Inżynieria / Konstrukcje / Technologie, który jest 10000 zł. Następnie Podlaskie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 25.07.2017, przemysłu w Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Polska otwartych ofert pracy 130. Dla 39.2% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 4 800 zł. 35.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 800 - 8 600 zł i 13.8% z pensją 8 600 - 12 400 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.