Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Polska

Średni poziom płac w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Pomorskie i trzeciego - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podlaskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Inżynieria / Konstrukcje / Technologie, który jest 10000 zł. Następnie Lubelskie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 18.10.2017, przemysłu w Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Polska otwartych ofert pracy 32. Dla 40.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 000 - 5 600 zł. 34.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 16 400+ zł i 18.8% z pensją 9 200 - 12 800 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.