Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Informatyk w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Informatyk w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Informatyk w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Informatyk na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Informatyk otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Informatyk

Według statystyk naszej strony, zawód Informatyk jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 10000 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Informatyk w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2017, z zawodu Informatyk Polska otwarcie 4 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 000 - 3 600 zł. 50% ogłoszeń z pensją 8 400+ zł i 0% z pensją 3 600 - 5 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Sales. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 14500 zł. Na drugim miejscu - Handlowiec It z pensją 4000 zł, a trzeci - Specjalista SEO z pensją 3750 zł.

Podobne oferty pracy

Informatyk od 3000 zł brutto/msc
MEERITT, Oława, Dolnośląskie
Informatyk
Fiege Sp. z o.o. , Mszczonów
INFORMATYK
Agencja Pracy Select, łódzkie
INFORMATYK
Agencja Pracy Select,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.