Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Instalator w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Instalator w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Instalator w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Instalator na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Instalator otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Instalator

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Instalator otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Instalator w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Instalator Polska otwarcie 15 ofert pracy. Do 46.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 400+ zł. 26.7% ogłoszeń z pensją 2 000 - 3 100 zł i 26.7% z pensją 4 200 - 5 300 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Projektant Instalacji. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Elektryk / Elektromonter z pensją 7500 zł, a trzeci - Kierownik Serwisu z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Instalator Do negocjacji
ITEL Sp. z o.o., Europa Zachodnia, Zagranica
Instalator
Polski HR Search& Selection, pomorskie
Instalator
ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.