Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Serwisant w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Serwisant w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Serwisant w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Serwisant na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Serwisant otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Serwisant

Według statystyk naszej strony, zawód Serwisant jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 4250 zł. Poniżej znajdują się Lubelskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Serwisant w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Serwisant Polska otwarcie 12 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 200 - 5 300 zł. 25% ogłoszeń z pensją 2 000 - 3 100 zł i 25% z pensją 3 100 - 4 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Instalator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Elektryk / Elektromonter z pensją 6250 zł, a trzeci - Monter / Serwisant z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Serwisant Niezdefiniowane
AJP Systemy Biurowe, Warszawa,Mazowieckie
Serwisant
Payroll 360 Sp. z o.o., Bochnia
Serwisant
ManpowerGroup Sp. z o.o., Poznań,wielkopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.