Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Pracownik Hali Sprzedaży w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Pracownik Hali Sprzedaży w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Pracownik Hali Sprzedaży w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Pracownik Hali Sprzedaży na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Pracownik Hali Sprzedaży otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Pracownik Hali Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Pracownik Hali Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 2150 zł. Poniżej znajdują się Lubelskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Pracownik Hali Sprzedaży w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Pracownik Hali Sprzedaży Polska otwarcie 2 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 400 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 200 - 1 600 zł i 0% z pensją 1 600+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Projektant Instalacji. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Elektryk / Elektromonter z pensją 7500 zł, a trzeci - Instalator z pensją 7500 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.