Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Pracownik Hali Sprzedaży w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Pracownik Hali Sprzedaży w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Pracownik Hali Sprzedaży w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Pracownik Hali Sprzedaży na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Pracownik Hali Sprzedaży otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Pracownik Hali Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Pracownik Hali Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 13 zł. Poniżej znajdują się łódzkie i Małopolskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Instalator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Elektryk / Elektromonter z pensją 6250 zł, a trzeci - Serwisant z pensją 3542 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.