Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Instalacje / Utrzymanie / Serwis w Polska

Średni poziom płac w branży Instalacje / Utrzymanie / Serwis w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Instalacje / Utrzymanie / Serwis z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Instalacje / Utrzymanie / Serwis odkryto w Pomorskie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Według statystyk z naszej strony internetowej, Świętokrzyskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Instalacje / Utrzymanie / Serwis, który jest 5500 zł. Następnie Lubuskie i Warmińsko-mazurskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Instalacje / Utrzymanie / Serwis w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Instalacje / Utrzymanie / Serwis w Polska otwartych ofert pracy 88. Dla 35.2% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 500 - 3 000 zł. 28.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 500 - 6 000 zł i 14.8% z pensją 3 000 - 4 500 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.