Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Konsultant Ds Rekrutacji w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Konsultant Ds Rekrutacji w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Konsultant Ds Rekrutacji w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Konsultant Ds Rekrutacji na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Konsultant Ds Rekrutacji otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Konsultant Ds Rekrutacji

Według statystyk naszej strony, zawód Konsultant Ds Rekrutacji jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 15000 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Podkarpackie.

Liczba ofert zawodu Konsultant Ds Rekrutacji w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2016, z zawodu Konsultant Ds Rekrutacji Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 900 - 4 500 zł. 0% ogłoszeń z pensją 12 300+ zł i 0% z pensją 4 500 - 7 100 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Specjalista Ds Hr. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3500 zł. Na drugim miejscu - Researcher z pensją 2000 zł, a trzeci - Koordynator z pensją 1983 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.