Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Koordynator w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Koordynator w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Koordynator w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Koordynator na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Koordynator otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Kujawsko-pomorskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Koordynator

Według statystyk naszej strony, zawód Koordynator jest najlepiej opłacanym w Podlaskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Koordynator w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Koordynator Polska otwarcie 18 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 1 000 zł. 27.8% ogłoszeń z pensją 2 000 - 3 000 zł i 22.2% z pensją 1 000 - 2 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Konsultant Ds Rekrutacji. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4400 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Ds Hr z pensją 3500 zł, a trzeci - Researcher z pensją 2000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.