Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Human Resources w Polska

Średni poziom płac w branży Human Resources w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Human Resources z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Human Resources odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Human Resources

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Human Resources, który jest 6500 zł. Następnie Lubelskie i Zachodniopomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Human Resources w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.01.2017, przemysłu w Human Resources w Polska otwartych ofert pracy 32. Dla 68.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 4 800 zł. 21.9% ogłoszenia ze wynagrodzenia 16 200+ zł i 6.3% z pensją 4 800 - 8 600 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.