Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Human Resources w Polska

Średni poziom płac w branży Human Resources w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Human Resources z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Human Resources odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Human Resources

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Human Resources, który jest 6500 zł. Następnie Zachodniopomorskie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Human Resources w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 21.10.2016, przemysłu w Human Resources w Polska otwartych ofert pracy 42. Dla 73.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 4 000 zł. 16.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 16 000+ zł i 4.8% z pensją 4 000 - 8 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.