Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Polska

Średni poziom płac w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Dolnoslaskie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika

Według statystyk z naszej strony internetowej, Zachodniopomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika, który jest 6000 zł. Następnie Świętokrzyskie i Śląskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 26.03.2017, przemysłu w Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Polska otwartych ofert pracy 114. Dla 44.7% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 2 000 zł. 27.2% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 000 - 6 000 zł i 14.9% z pensją 2 000 - 4 000 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.