Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Polska

Średni poziom płac w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Dolnoslaskie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika

Według statystyk z naszej strony internetowej, Zachodniopomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika, który jest 4667 zł. Następnie Warmińsko-mazurskie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Polska otwartych ofert pracy 115. Dla 43.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 200 - 2 200 zł. 28.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 200 - 6 200 zł i 14.8% z pensją 2 200 - 4 200 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.