Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Manager w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Manager w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Manager w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Manager na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Manager otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Manager

Według statystyk naszej strony, zawód Manager jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 7500 zł. Poniżej znajdują się Kujawsko-pomorskie i Warmińsko-mazurskie.

Liczba ofert zawodu Manager w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.01.2017, z zawodu Manager Polska otwarcie 49 ofert pracy. Do 49% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 4 600 zł. 22.4% ogłoszeń z pensją 4 600 - 6 400 zł i 14.3% z pensją 6 400 - 8 200 zł

Poziom wynagrodzenia: Manager w dużych miastach Polska

Zawód Manager jest bardzo wypłacane w Warszawie.Poziom płac jest 5000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kontroler Finansowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Agent z pensją 3000 zł, a trzeci - Junior Accountant z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.