Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Przedstawiciel Finansowy w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Przedstawiciel Finansowy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Przedstawiciel Finansowy w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Przedstawiciel Finansowy na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Przedstawiciel Finansowy otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Przedstawiciel Finansowy

Według statystyk naszej strony, zawód Przedstawiciel Finansowy jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Przedstawiciel Finansowy w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Przedstawiciel Finansowy Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 800 - 4 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 300 - 2 800 zł i 0% z pensją 2 800 - 3 300 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Manager. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Kontroler Finansowy z pensją 4000 zł, a trzeci - Agent z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.