Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Finanse / Ekonomia w Polska

Średni poziom płac w branży Finanse / Ekonomia w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Finanse / Ekonomia z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Finanse / Ekonomia odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Finanse / Ekonomia

Według statystyk z naszej strony internetowej, Pomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Finanse / Ekonomia, który jest 4458 zł. Następnie Świętokrzyskie i łódzkie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Finanse / Ekonomia w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 18.10.2017, przemysłu w Finanse / Ekonomia w Polska otwartych ofert pracy 102. Dla 95.1% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 21 600 zł. 2.9% ogłoszenia ze wynagrodzenia 64 800 - 86 400 zł i 2% z pensją 86 400+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.