Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekun Osoby Starszej w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekun Osoby Starszej w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekun Osoby Starszej w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekun Osoby Starszej na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekun Osoby Starszej otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekun Osoby Starszej

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekun Osoby Starszej jest najlepiej opłacanym w Lubuskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Warmińsko-mazurskie i Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Opiekun Osoby Starszej w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 22.10.2016, z zawodu Opiekun Osoby Starszej Polska otwarcie 9 ofert pracy. Do 55.6% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 800 - 4 400 zł. 44.4% ogłoszeń z pensją 4 400+ zł i 0% z pensją 2 000 - 2 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Lekarz Medycyny Ogólnej. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Farmaceuta z pensją 15000 zł, a trzeci - Dermatolog z pensją 15000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.