Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kosmetyczka w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kosmetyczka w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kosmetyczka w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kosmetyczka na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kosmetyczka otwarcie w Kujawsko-pomorskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Lubelskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kosmetyczka

Według statystyk naszej strony, zawód Kosmetyczka jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Kosmetyczka w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Kosmetyczka Polska otwarcie 3 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 900+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 500 - 1 600 zł i 0% z pensją 1 600 - 1 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Lekarz Medycyny Ogólnej. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Lekarz z pensją 15833 zł, a trzeci - Farmaceuta z pensją 15000 zł.

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA Niezdefiniowane
ASTRAL LTD, puck, Pomorskie
Kosmetyczka
Oddział Świdnica, dolnośląskie
Kosmetyczka
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA,
Kosmetyczka
Piwnica SPA&Wellness,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.