Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Okulista w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Okulista w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Okulista w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Okulista na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Okulista otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Liczba ofert zawodu Okulista w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Okulista Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 16 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 10 400 - 13 600 zł i 0% z pensją 13 600 - 16 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Lekarz Medycyny Ogólnej. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Lekarz z pensją 15833 zł, a trzeci - Farmaceuta z pensją 15000 zł.

Podobne oferty pracy

Okulista
Kompendium24,
Okulista
Kompendium24,
Okulista
DPM Sp. z o.o., Jaworzno
Okulista
DPM Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.