Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Farmacja / Medycyna / Uroda w Polska

Średni poziom płac w branży Farmacja / Medycyna / Uroda w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Farmacja / Medycyna / Uroda z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Farmacja / Medycyna / Uroda odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Dolnoslaskie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Farmacja / Medycyna / Uroda

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Farmacja / Medycyna / Uroda, który jest 3000 zł. Następnie Pomorskie i Zachodniopomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Farmacja / Medycyna / Uroda w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Farmacja / Medycyna / Uroda w Polska otwartych ofert pracy 6. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 000 - 5 600 zł. 33.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 12 800 - 16 400 zł i 16.7% z pensją 16 400+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.