Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Farmacja / Medycyna / Uroda w Polska

Średni poziom płac w branży Farmacja / Medycyna / Uroda w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Farmacja / Medycyna / Uroda z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Farmacja / Medycyna / Uroda odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Farmacja / Medycyna / Uroda

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Farmacja / Medycyna / Uroda, który jest 4169 zł. Następnie Zachodniopomorskie i Warmińsko-mazurskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Farmacja / Medycyna / Uroda w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.10.2016, przemysłu w Farmacja / Medycyna / Uroda w Polska otwartych ofert pracy 75. Dla 56% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 4 000 zł. 24% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 000 - 8 000 zł i 9.3% z pensją 12 000 - 16 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.