Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Wychowawca  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Wychowawca  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Wychowawca  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Wychowawca  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Wychowawca  otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - łódzkie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Wychowawca 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Wychowawca  otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - łódzkie.

Liczba ofert zawodu Wychowawca  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Wychowawca  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekunka Osób Starszych . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4250 zł. Na drugim miejscu - Trener  z pensją 3750 zł, a trzeci - Nauczyciel z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

WYCHOWAWCA - RATOWNIK WOPR Niezdefiniowane
Róża Wiatrów Sp. z o.o., Łódź, Łódzkie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.