Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekunka Osób Starszych  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekunka Osób Starszych  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekunka Osób Starszych  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekunka Osób Starszych  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Opiekunka Osób Starszych  otwarcie w Podlaskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekunka Osób Starszych 

Według statystyk naszej strony, zawód Opiekunka Osób Starszych  jest najlepiej opłacanym w Śląskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Opiekunka Osób Starszych  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Opiekunka Osób Starszych  Polska otwarcie 45 ofert pracy. Do 31.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 4 600 zł. 24.4% ogłoszeń z pensją 8 200+ zł i 22.2% z pensją 4 600 - 6 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Trener . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3750 zł. Na drugim miejscu - Nauczyciel z pensją 2000 zł, a trzeci - Opiekunka Dziecięca z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.