Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Nauczyciel w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Nauczyciel w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Nauczyciel w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Nauczyciel na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Nauczyciel otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Nauczyciel

Według statystyk naszej strony, zawód Nauczyciel jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Lubelskie i Kujawsko-pomorskie.

Liczba ofert zawodu Nauczyciel w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2016, z zawodu Nauczyciel Polska otwarcie 6 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 600 - 2 400 zł. 16.7% ogłoszeń z pensją 0 - 800 zł i 16.7% z pensją 2 400 - 3 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekunka Osób Starszych . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5293 zł. Na drugim miejscu - Trener  z pensją 3333 zł, a trzeci - Instruktor Nauki Jazdy z pensją 2000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.