Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Edukacja / Szkolenia / Nauka w Polska

Średni poziom płac w branży Edukacja / Szkolenia / Nauka w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Edukacja / Szkolenia / Nauka z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Edukacja / Szkolenia / Nauka odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Edukacja / Szkolenia / Nauka

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Edukacja / Szkolenia / Nauka, który jest 3000 zł. Następnie Warmińsko-mazurskie i Pomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Edukacja / Szkolenia / Nauka w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Edukacja / Szkolenia / Nauka w Polska otwartych ofert pracy 24. Dla 37.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 400+ zł. 25% ogłoszenia ze wynagrodzenia 600 - 1 200 zł i 20.8% z pensją 1 800 - 2 400 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.