Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Nieruchomości w Polska

Średni poziom płac w branży Nieruchomości w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Nieruchomości z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Nieruchomości odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Nieruchomości

Według statystyk z naszej strony internetowej, Opolskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Nieruchomości, który jest 4583 zł. Następnie Małopolskie i Śląskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Nieruchomości w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 18.10.2017, przemysłu w Nieruchomości w Polska otwartych ofert pracy 52. Dla 73.1% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 4 000 zł. 23.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 000 - 8 000 zł i 3.8% z pensją 16 000+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.