Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Zbrojarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Zbrojarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Zbrojarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Zbrojarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Zbrojarz  otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Zbrojarz 

Według statystyk naszej strony, zawód Zbrojarz  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 5500 zł. Poniżej znajdują się Podkarpackie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Zbrojarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.10.2016, z zawodu Zbrojarz  Polska otwarcie 10 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200 - 8 400 zł. 40% ogłoszeń z pensją 4 000 - 6 200 zł i 10% z pensją 12 800+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 14500 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Hydraulik z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Zbrojarz od 4000 zł brutto/msc
ZPN GmbH, Emden,Zagranica
Zbrojarz z dobrą znajomością j. angielskiego
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., Sztokholm
Zbrojarz
GRH, Warszawa,mazowieckie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.