Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Zbrojarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Zbrojarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Zbrojarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Zbrojarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Zbrojarz  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Zbrojarz 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Zbrojarz  otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Zbrojarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.01.2017, z zawodu Zbrojarz  Polska otwarcie 15 ofert pracy. Do 46.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 5 400 - 7 800 zł. 40% ogłoszeń z pensją 3 000 - 5 400 zł i 13.3% z pensją 12 600+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16667 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budowy  z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Zbrojarz Niezdefiniowane
Zero-Maxx GmbH, Essenbach,Zagranica
Zbrojarz od 4000 zł brutto/msc
ZPN GmbH, Emden,Zagranica
Zbrojarz - Norwegia
Adecco Poland Sp. z o.o., pomorskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.