Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Zbrojarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Zbrojarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Zbrojarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Zbrojarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Zbrojarz  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Zbrojarz 

Według statystyk naszej strony, zawód Zbrojarz  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 15000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Zbrojarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Zbrojarz  Polska otwarcie 53 ofert pracy. Do 35.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 3 000 zł. 26.4% ogłoszeń z pensją 6 000 - 9 000 zł i 24.5% z pensją 3 000 - 6 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Zbrojarz od 4000 zł brutto/msc
ZPN GmbH, Emden, Zagranica
Zbrojarz - Norwegia
Adecco Poland Sp.zo.o, Polska
Zbrojarz – Betoniarz
Formanway, Sint-Truiden
Zbrojarz
Fallwork,
Zbrojarz
Adecco Poland Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.