Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Szpachlarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Szpachlarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Szpachlarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Szpachlarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Szpachlarz  otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Szpachlarz 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Szpachlarz  otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Opolskie.

Liczba ofert zawodu Szpachlarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Szpachlarz  Polska otwarcie 10 ofert pracy. Do 60% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 400 - 8 200 zł. 20% ogłoszeń z pensją 8 200+ zł i 10% z pensją 2 800 - 4 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Szpachlarz / tynkarz, Chemnitz Niemcy od 5000 zł brutto/msc
Agencja Pracy PolFach, Chemnitz, Zagranica
szpachlarz
rafal,
Szpachlarz
szpachlowanie,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.